24sedum.net

24 седум вести портал

ФОТО: “KAКОВ ТАТКО, ТАКОВ СИН” – Сања објави снимки од Слаткар и Моша

Некогашната манекенка Сања Николиќ и нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ Слаткаристика уживаат во улогата на родители.

Тие досега го немаат покажано лицето на нивното синче Моша, но често споделуваат семејни фотографии и снимки.

Овој пат Сања ги снимаше таткото и синот од позадина и ги објави на Инстаграм.

„Каков татко, таков син“ стои во опис на видеото.