24sedum.net

24 седум вести портал

Пејачката Тea Таировиќ во тaнгa биkини има задниk како сочна праска (фото)

Пејачkата Теа Таировиќ откако зачекори на сцената на „Гранд“ продуkција како дел од „Ѕвездите на Гранд“, се смета за една од најатраkтивните женски пејачки во Србија, а нејзиниот задниk честопати ги добива епитетите за најдобар.

Пејачката се расоблече во костим за капење, ја покажа својата позадина и ги фрли мажите во транс со своето секси тело.

Ова беше проследено со лавина на лајкови и коментари на социјалните мрежи.

– Ми се допаѓаат луѓето што озборуваат зад грб… Токму таму припаѓаат… Зад мојот грб – порача атрактивната пејачка со фотографија

„Убав задник“, Совршена си“, „Убава“ – беа само неколку од многуте коментари на Инстаграм, а повеќето се однесуваа на нејзината бујна задница.

Пејачката Теа Таировиќ ја нарекуваат “кралица на бакшишот“. Како и не би била, кога знае како да го извлече, зашто на публиката и го знае фетишот. Теа настапува речиси секојдневно и прави невидена атмосфера, што го докажуваат и видеоснимките од нејзините настапи.

Теа веќе одржа неколку настапи во Њујорк и Сент Луис, од каде се појавија снимки, но и од една приватна прослава за време на која таа „собра“ огромна сума пари, овој пат – долари.

Изгледа прекрасно, зарем не?