24sedum.net

24 седум вести портал

ПЕЈАЧKАТА ТАЊА САВИЌ ВО ТАЈНА ВРСКА СО ПОЛИТИЧАР Босанец е, млад е ?

Јована Јеремиќ, водитека на емисијата „Папарацо лов“, откри непознати детаљи за љубовниот живот на српската пејачка Тања Савиќ.

Според Јеремиќ, популарната Савиќ била во тајна љубовна врска со политичар, кој не е од Србија туку од Босна, а не е Мирослав Додик, туку некој помлад од него.

Водителката не откри за кого станува збор, но кажа дека љубовната авантура се случила на Јахорина и завршила кога политичарот си нашол нова љубов.

Српските медиуми се обидуваат да стапат во контакт со Тања Савиќ, засега неуспешно