24sedum.net

24 седум вести портал

Mомче на колена ја запроси саканата, a она му кажа НЕ (ВИДЕО)

Дека понекогаш е најдобро запросувањето да биде во четири очи, покажува едно видео од центарот на Њујорк, кое неколку дена кружи на социјалните мрежи.

Згодно момче клекна на колена и ја запроси својата сакана.

Убавата девојка не беше воодушевена, па кога ќе видите како изреагира ќе ви стане жал за него.

На срамот кој го доживеа сведочеше многубројна публика.

View this post on Instagram

 

A post shared by Torres Promotions (@torres_promotions)