24sedum.net

24 седум вести портал

Страшна сообраќајка на влезот во Тетово

Пред влезот во Тетово, поточно во Желино во близина на патарината денес се случила тешка сообраќајка, пишува Алсат-М.

Првичните неофицијални информации се дека има најмалку една ЖPTBA!

Детали се очекуваат во текот на денот.