24sedum.net

24 седум вести портал

Возило изгоре во сkoпски Аеродром една минyтa откаkо возачот се паркираше (ВИДЕО)

Пикап автомобил за достава на стока утрово изгоре на паркинг зад Скопјанка во Аеродром, објави А1.он.

Според првичните информации оштетени се повеќе возила на паркингот но за среќа повредени нема.