24sedum.net

24 седум вести портал

(Фото) Шерон Стоун има 38 години помлад дечко, чуден тип со златни заби и го крие лицето

Холивудската ѕвезда Шерон Стоун (63) има нов дечко, раперот РМР кој е 38 години помлад од неа. Глумицата и музичарот се гледаат неколку месеци, а често излегуваат и во ноќните клубови во Лос Анџелес, пишуваат американските медиуми.

Раперот во јавноста е познат по тоа што го крие лицето, носи маска и има златни заби, па многумина се изненадени од изборот на Шерон.

„Не личи на нејзин тип, а би можел да ѝ биде и син“, коментираат на Твитер.

Извор близок до раперот за „Ас викли“ тврди дека Шерон и РНР се само пријатели и дека медиумите ја измислиле врската за да има што да пишуваат.