24sedum.net

24 седум вести портал

СТЕ JA ГЛЕДАЛЕ НА ТЕЛЕВИЗИЈА, А СЕГА Е НЕПРЕПОЗНАТЛИВА Луда трансформација на Маца Дискерција (фото)

Старлетата Маца Дискерција неодамна ја „запали“ јавноста кога гостуваше во емисијата на Огнењ Амиџиќ откако откри дека имала односи со Аца Лукас.

Иако пејачот демантираше дека бил близок со ѕвездата на Парови и Задруга, тоа не ја спречи Маца да продолжи да опишува детали од нивниот однос. Сега, после месец дена, ја објасни и интервенцијата која ја имала на нејзиното лице, а судејќи по фотографиите, таа не е единствената.

Маца ги напумпала усните, но и ги стеснила носот.

За усните зборуваше долго на видеата кои ги објави на ТикТок.

Сепак не кажа за носот и јаготките бидејќи можеби станува збор за филтер.