24sedum.net

24 седум вести портал

Девоjkaта го истетовирала името на дечкото по целиот грб, една недела подоцна раскинале

Девојката го истетовирала името на дечкото по целиот грб, една недела подоцна раскинале
Ешли Грејс стана вирална на Тик Ток откако објави дека го истетовирала името на дечкото Александар на грбот, а една недела по тетоважата раскинале.

Во видеото кое таа го објави се слуша микс од песните Rumor Has It, испеана од Адел и Rumors, испеана од Лизо.

Текстот покрај видеото гласи „Слушнав дека си го истетовирала името на твоето поранешно момче и дека сте раскинале една недела подоцна“.

Ешли ги потврдува овие реченици со стихови од песната на Лизи кои гласат: „Сите гласини се вистинити“.

После тоа видео, кое беше прегледано шест милиони пати, многумина ја замолија Ешли да им ја покаже тетоважата, што таа и го направи. Тоа видео стана уште погледано и има 10 милиони прегледи. Пред да ја покаже тетоважата, таа истакна дека е „малку голема“.

„Неговата мајка понекогаш ми праќа порака за да се увери дека сè уште не сум ја покрила тетоважата“, напишала Ешли во описот.