24sedum.net

24 седум вести портал

(ВИДЕО) МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КАЖА „ДА“: Роматично запросување, многу балони и многу емоции

Во своето ново видео на „YouTube“, пејачката Марија Шерифовиќ на нејзино големо задоволство била дел од едно прекрасно изненадување. Веќе идниот младоженец по име Милош од Белград сакал да ја запроси својата сакана Кристина на уникатен и незаборавен начин и дефинитивно успеал во тоа.

Иако пејчаката не знаела, Милош и бил сосед на Марија, па така и ѝ пришол да ја покани да биде дел од овој романтичен момент, Марија веднаш кажала „да“ , со што прифатила да биде дел од ова изненадување.

– Ми приоѓа еден дечко: „Здраво Марија, јас сум ова она, ти се јави другарка ми“. Реков: „Добро, пукај, што си замислил“.

 

Целиот текст и видеото проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк