24sedum.net

24 седум вести портал

Лила се соблече покрај елката – наместо во празничната идила, умот ќе ви се помати од оваа глетка во долна облека (ФОТО)

Лила Филиповска веќе со децении важи за една од најубавите и најпосакуваните водителки во земјава.

Таа и покрај тоа што е во шестата деценија, се уште е една од најзгодните дами на естрадата, што го докажа и со новите фотографии.

Имено, таа за потребите на една реклама на својот профил на Инстаграм позираше во долна облека и го откри своето затегнато тело, рамниот стомак и згодните нозе, и повторно никого не остави рамнодушен.